Loading...
Instagram Public Photos with #tirane

Stervitu dhe ti me mete miret👑💪🇦🇱
#fitness #gym #ermali #tirane

3 days ago comment 3 star 276
6 hours ago comment 0 star 68

Kjo është e vetmja foto që d wade tha se do t’i kërkonte firmën e lebron për ta varë në mur pasi të ketë dalë në pension #telesport #sport #sportiv #sportive #lajm #lajme #shqip #shqipe #shqiptar #shqiptare #shqiperi #albania #albanian #albanians #futboll #tirana #tirane

4 hours ago comment 0 star 142
41 minutes ago comment 0 star 24

Sipas mediave austriake, liverpool ka kontaktuar rb salzburg për shërbimet e valon berishës...#telesport #sport #sportiv #sportive #lajm #lajme #shqip #shqipe #shqiptar #shqiptare #shqiperi #albania #albanian #albanians #futboll #tirana #tirane

1 hour ago comment 0 star 256
4 hours ago comment 0 star 28

Gjenialitet do të thotë të kesh aftësinë për të thënë një gjë mjaft të thellë 🌋 në mënyrë të thjeshtë 🌚 ! #relax #cafe #corleone #selfie #sport #foto #luna #gladiator #silence #italy #london #tirane #morning #buongiorno #mirmengjesi #army #nero #likeforlike #live #cartier #armani #nike

51 minutes ago comment 0 star 36

Kriptimi i blockchainit verge nuk mund të duket për të kapur një pushim. duket se hakerat kanë shfrytëzuar përsëri dobësitë në bllokun e verge për të vjedhur xvgs.

në një sulm që zgjati disa orë, rreth 35 milion xvg duket se janë vjedhur - me vlerë mbi 1.7 milion dollarë sipas çmimit të fundit të coinmarketcap.

verge pësoi një sulm të ngjashëm muajin e kaluar në vjedhjen e 250,000 xvg.

si për ocminer - përdorues i bitcointalk.org i cili kishte vënë në dukje edhe sulmin e fundit - është e njëjta anomali që është shfrytëzuar përsëri nga sulmuesit.

sulmuesit ishin në gjendje të blinin disa blloqe të njëpasnjëshme duke përdorur të njëjtin algoritëm (scrypt).
.
.
.
#cybersecurity #albaniancyber #lajme #cyber #security #siguri #kibernetike #news #hacker #whitehat #tirane #shqiperi #kosove #lajmifundit #informacion #teknologji #informatike #programim #cybernews #ethicalhacker

1 hour ago comment 0 star 17

Bankat kanë pengesa të mëdha për sulmet kibernetike të jashtme, por disa janë ende të prekshme ndaj sulmeve të brendshme duke përdorur inxhinierinë sociale, dobësitë në aplikimet në internet dhe ndihmën e personave të brendshëm, zbulon një raport.

sapo sulmuesit të hyjnë në rrjetin e brendshëm, ata gjejnë terren miqësor që nuk sigurohet më mirë se kompanitë në industritë e tjera, sipas një raporti mbi sulmet kibernetike mbi bankat nga teknologjitë pozitive.

lidhja më e dobët në sigurinë e bankës është faktori njerëzor, thuhet në raport, me sulmues të aftë të anashkalojnë lehtësisht rrjetin e mbrojtur të mbrojtur me ndihmën e phishing.

mesazhet e phishing mund të dërgohen tek punonjësit e bankës si në punën e tyre ashtu edhe në adresat e tyre personale, dhe kjo metodë për anashkalimin e perimetrit të rrjetit është përdorur nga pothuajse çdo grup kriminal, duke përfshirë cobalt, lazarus, carbanak, metel dhe gcman.
.
.
.
#cybersecurity #albaniancyber #lajme #cyber #security #siguri #kibernetike #news #hacker #whitehat #tirane #shqiperi #kosove #lajmifundit #informacion #teknologji #informatike #programim #cybernews #ethicalhacker

1 hour ago comment 0 star 17

Sipas mediave austriake, liverpool ka kontaktuar rb salzburg për shërbimet e valon berishës...#telesport #sport #sportiv #sportive #lajm #lajme #shqip #shqipe #shqiptar #shqiptare #shqiperi #albania #albanian #albanians #futboll #tirana #tirane

1 hour ago comment 0 star 256

Newww...🤷👙😊✅✔
porosit tani ne instadirect
whatsapp ose ☎ 0696414065 ☎
#myshop
#forgirls#blionline
#tirane#albania

1 hour ago comment 0 star 17

Newww...🤷👙😊✅✔
porosit tani instadirect
whatsapp ose ☎ 0696414065 ☎
#myshop
#forgirls#blionline
#tirane#albania

1 hour ago comment 0 star 11

Newww...🤷👙😊✅✔
porosit tani ne instadirect
whatsapp ose ☎ 0696414065 ☎
#myshop
#forgirls#blionline
#tirane#albania

1 hour ago comment 0 star 6

Porosit online shampo no orange fanola
me shampon no orange ju mund te largoni portokalline e padeshiruar nga floket tuaj pa e demtuar flokun.
pasionkozmetik #pasionkozmetikvlore #pasion #kozmetik #cosmetic #tirane #vlore #parukeri #estetik #hair #face #makeup

4 hours ago comment 0 star 29

Sometimes i am two people.
michali is the nice one. mike causes all the trouble. they fight. often!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#tirana #tiranalifestyle #tiranaalbania #tirane #albania #greece #portrait #photography #photooftheday #picoftheday #photographs #instagood #instadaily #sun #summer #followforfollow #followme #likeforlike #l4l #f4f #motivation #inspiration

2 hours ago comment 9 star 195

Park multifunksional lorelli ® ⚛me dy nivele lartesie ( ne mes dhe ne fund)
✴perdoret si:
✔krevat tek niveli i mesem + lekundje e ngjashme me djep
✔tavoline per te nderruar bebin
✔perdoret si park lojrash ne nivelin e fundit.
✏mjaft praktike dhe paketim i vogel ✏hapje ansore me zinxhir ku perdoret si raft

#babybed #babybedroom #kids #kidstyle #tirane #botaefemijeve #krevatperbeba #pregnancy #kidsworld #kidshop #albaniankids #babyboy #babygirl #newborn #babystuff #newborn #newbornbaby #newbornbabygirl #newbornbabyboy #kidstoys #kidsplayground #babyplayground #babytable #carrycot #babycarrycot #babycradle #cradle

2 hours ago comment 0 star 6