Loading...
Instagram Public Photos with #tirane
6 days ago comment 37 star 9,047

Qofshi ne perjetesi te lire #urime kosove# 10 vjet # pavaresi# pritja e ambasades se kosoves #tirane siç e shikoni, une jam kuq e zi ne pritje 👐 #ambasadori @syleukshini @diana.selenica @roselagjylbegu @anjiburnazi

2 weeks ago comment 9 star 5,089

#repost @mergimmavraj.15 bamirësia nuk te varfëron !! die wohltat, macht dich nicht arm !! #schauhinnichtweg #diearmenspeisen #vergissnichtdiebedürftigen #kyeshtrealitet #helpmodus #mosimbyllsytë #fundjavendryshe #tirane #mosiharroni

4 days ago comment 6 star 3,188

#hi #tiran #albanian #parkuimadh #tirane #love #mylove #myhusband #mylife #lakeview #montain #grey #nature #gooddays #off #walking #spor #10km 🏃💑💕👍🌲🌳 #parkur #tatliş bir günden bize kalan #anilar #aniyakalafk #anibiriktir #doğa #yürüyüş #oksijen #gülenyüzler #mutlugünler #goodbye 😘😍😎💞

Yesterday comment 4 star 117

#bouqet#freshflowers#houseofflowerslori#tirane#albania

3 days ago comment 2 star 66

Parku i liqenit#tirane

8 hours ago comment 0 star 20

#beautiful#bouqet#houseofflowerslori#tirane#albania

2 days ago comment 0 star 45

Foto sot pasdite nga tirana, e shkrepur nga kodra në sauk 1. foto antonio çakshiri/shqiptarja.com @antoniocakshiri #tirana #albania #tirane #shqiperi

3 weeks ago comment 2 star 168

Makine per femije range rover çmimi: 13 000 lek #merrjepal #tirane #toys #car #children për më shumë informacione vizitoheni veb faqen www.merrjep.al

13 minutes ago comment 0 star 35

#studio #photo #photographer #video #wedding #bride #couple #event #art #album #weddingshoot #dji #canon #nikon #sony #panasonic #crane #4k #2017 #foto #beautiful #flower #sun #love #nature #tirane #albania +355682128714 www.studiojeti.com we give value to your most beautiful moments i japim vlerë momenteve tuaja më të bukura #followforfollow #followme #followers...

17 minutes ago comment 0 star 57
24 minutes ago comment 0 star 21

#lighting#llampadare#ndricues#homedesign#abazhure#shtepi#homedecor#design#guzhina#dekor#albania#shqiperi#tirane#lampada#dyqani#

55 minutes ago comment 0 star 17

First one😎 albanian hero! feeling proud!!!🇦🇱. #firtsone #first #albania #albanian #alb #shqiperi #shqiperia #tirane #precious #vlore #sarande #kruje #skenderbeu #proud #feeling #firstpicture #pic #picture #wallpaper #follow #like #share 🙏❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

1 hour ago comment 0 star 90

I tackled the aptly named "o jesus" burger. it was everything i had been promised. 🍔❤ the spring rolls were delicious too! . 📷 taken at @lastsuppertr - rr ismail qemali, perballe liceu artistik . #hapitirana #lastsupper #burger #ohjesus #ojesus #burgerhunt #bestburgers #🍔 #🍽 #springrolls #gastropub #foodtravel #foodculture #foodlover #foodie #foodies #foodblogger #foodblog #visittirana #discovertirana #tirana #tirona #tirane #tiranë #albania #shqiperia #shqiperi #shqipëria #shqipëri

1 hour ago comment 1 star 105

🌴#halkidiki porto carras sithonia 5* 🌴all inclusive 6 net / 7 dite + 1 femije falas 🛑 kjo oferte mbaron me dt 28 shkurt🛑 🎁 01 qershor - 399 euro 🎁 08 qershor - 399 euro 🎁 14 qershor - 459 euro 🎁 01 korrik - 499 euro ☎ 0682001112 / 0693744097 / 042235792 🌴😍të përfshira në cmim:🌴😍 ➤ akomodimi 6 nete / 7 dite ➤ akomodimi ne dhome superiore ➤ 1 femije deri ne moshen 11.9 vjec falas ✉ [email protected] 📝 per me shume informacion kontaktoni ne:↴ 📧 facebook inbox 📧 instagram #global_tours #tirane #albania 📝 rr e durresit 30 metra poshte ministrise arsimit 📝 ngjitur me lokal mulliri vjeter

2 hours ago comment 0 star 16

🌷me dt 8 mars ju ftojme te festoni 👉bianca resort & spa 5🌟 kolashin🌹 🎈cmimi: 45 € person 8- 9 mars 🎈super pishine dimerore 🎈bore & ski 🎈shopping ne podgorice ne cmim perfshihet: ✔mengjes dhe darke ✔2 gota vere gjate darkes se 8 mars-it ✔perdorimi i pishines, sauna, fitness center ✔spa pishina sauna banjo turke falas ✔transferta ne pisten e skive ❌ transporti vajtje ardhje + 25 € 🛑kjo oferte mbaron me dt 28 shkurt🛑 📲 0693744097 / 0682001112 / 042235792 ✉ [email protected] 📝 per me shume informacion kontaktoni ne:↴ 📧 facebook inbox 📧 instagram #global_tours #tirane #albania 📝 rr e durresit 30 metra poshte ministrise arsimit 📝 ngjitur me lokal mulliri vjeter

2 hours ago comment 1 star 26
2 hours ago comment 1 star 15

Nëse jeta juaj do të varej nga kjo penallti, cilit shok do t'ia linit për ta gjuajtur? #oranews #orasport #futboll #tirane #shqiperi www.oranews.tv

2 hours ago comment 2 star 13

#nails#red#rednails#esthetic#parukeri @parukeri_jori #tirane #albania #nailswork

3 hours ago comment 0 star 24

🔴makina me bateri te rikarikueshme 🚙 🔴dyer qe hapen 🔴suporton usb dhe memory card per muzike🎶 🔴komandohet me telekomand ose manualisht nga femijet🎮 #kids #pregnancy #kidsworld #kidshop #kidscar #kidsaccessories #kidsfun #kidsbirthday #kidsurprise #femije #tirane #lodra #botaefemijeve #beba #albaniankids #babyboy #babygirl #newborn #babystuff #babystyle

3 hours ago comment 0 star 17

✔ preres tipsi ✔ ✔ profesional ✔ ➖i mbrehte ➖mban mbetjet e tipsit nuk i le te bien 📲kontakt ne insta direct ose ne nr tone te telefonit  #nailart #beauty_care_professional #super #nice #ontop #cool #bestquality #beauty_care_professiona  #qbdproduckt #melisapolish #topcoatmelisa #basemelisa #qbdtopcoat #gilter #color #fullcolor #bestcolor #builder #qbdbuilder #tirane

3 hours ago comment 1 star 24

Abilify mycite është pilula e parë e zgjuar e pranuar në shba . kjo pilule mban brënda një sensor i cili përdoret për të mbledhur informacione të ndryshme nga trupi i njeriut të cilat i kalon pastaj tek një paisje e mbajtur nga pacienti dhe më pas nga aty kalojnë në programin e shkarkuar në telefon . aty doktorri mund të marri informacione në kohë reale për gjendjen tuaj dhe në bazë të të dhënave mund të japi një diagnozë. #smart #medicine #medic #technology #tech #mobilephone #shqiperi #shqip #albania #tirane #lajme #shqiperia #tirana #kosove #prishtine #prishtina #kosova #like #follow

4 hours ago comment 0 star 11