Loading...
Instagram Public Photos with #natyral

Vetulla si me fije japoneze (microblading)💛 ➰per termine na shkruani (viber,whatsapp)+38345571-709
ju mirpresim 🙋🌹 #goddess #tattoo #si #me #fije #japoneze #beauty #client #natyral #microblading #eyebrowsonfleek #eyebrows #tattoo #japoneze #prishtine #gjakove #peja #mitrovic #klin #ferizaj #gilan #prizeren #tirana #skopje #tetova #germany🇩🇪 #zwitserland #sweden #austria #italy🇮🇹 #🌍@egzona.muqiqi

2 weeks ago comment 1 star 153

Vetulla si me fije japoneze (microblading)💛 ➰per termine na shkruani (viber,whatsapp)+38345571-709
ju mirpresim 🙋🌹 #goddess #tattoo #si #me #fije #japoneze #beauty #client #natyral #microblading #eyebrowsonfleek #eyebrows #tattoo #japoneze #prishtine #gjakove #peja #mitrovic #klin #ferizaj #gilan #prizeren #tirana #skopje #tetova #germany🇩🇪 #zwitserland #sweden #austria #italy🇮🇹 #🌍@egzona.muqiqi

2 weeks ago comment 0 star 120
4 weeks ago comment 0 star 23

#2d#curld#00.5mm#super#liht#natyral

5 days ago comment 0 star 24

Vetulla si me fije japoneze (microblading)💛 ➰per termine na shkruani (viber,whatsapp)+38345571-709
ju mirpresim 🙋🌹 #goddess #tattoo #si #me #fije #japoneze #beauty #client #natyral #microblading #eyebrowsonfleek #eyebrows #tattoo #japoneze #prishtine #gjakove #peja #mitrovic #klin #ferizaj #gilan #prizeren #tirana #skopje #tetova #germany🇩🇪 #zwitserland #sweden #austria #italy🇮🇹 #🌍@egzona.muqiqi

July 2018 comment 0 star 112
last month comment 0 star 27

#korigjim#natyral #vetulle#pigment#microblading

4 weeks ago comment 1 star 30

Vetulla si me fije japoneze (microblading)💛 ➰per termine na shkruani (viber,whatsapp)+37745571-709
ju mirpresim 🙋🌹 #goddess #tattoo #me #fije #japoneze #beauty #client #natyral #microblading @egzona.muqiqi

February 2018 comment 1 star 118

Punim natyral i vetulles me metoden microblading.qe nje vetull e duket bukur nuk ka nevoje per ndryshime ekstreme ne forme dhe ne ngjyre ,mjafton te punohet bukur dhe ti qendrohet struktures origjinale .#firstsession#beautygirl#hairstrokes#pogradec#semipermanenteyebrows#natyral#beauty#face#tirane#korce#byme

3 hours ago comment 1 star 28

Ju prezantoj me “beauty by art. lashes” 👋🏻 nje koleksion i perbere nga 10 stile te ndryshme qerpikesh “3d mink” qe vijne me emrin e @beautybyartsalon 🔥
se shpejti do jene ne shitje ne dyqane te ndryshme dhe online! ✔️ pafund faleminderit zot per cdo mundesi qe po na jep 🙏🏻 dhe faleminderit po ashtu klienteve speciale qe me ndihmuan ne perzgjedhjen e ktij koleksioni 😍
#xhenona #ketrin #chantel #lilly #jennyfer #natyral #eyecandy #glamorous #innocence #gemini ♥️

4 hours ago comment 4 star 74

Ju prezantoj me “beauty by art. lashes” 👋🏻 nje koleksion i perbere nga 10 stile te ndryshme qerpikesh “3d mink” qe vijne me emrin e @beautybyartsalon 🔥
se shpejti do jene ne shitje ne dyqane te ndryshme dhe online! ✔️ pafund faleminderit zot per cdo mundesi qe po na jep 🙏🏻 dhe faleminderit po ashtu klienteve speciale qe me ndihmuan ne perzgjedhjen e ktij koleksioni 😍
#xhenona #ketrin #chantel #lilly #jennyfer #natyral #eyecandy #glamorous #innocence #gemini ♥️

4 hours ago comment 34 star 280

Paste dhembesh 👌🏻 pasta perfekte per zbardhimin e dhembeve tuaj per nje periudhe kohe pa demtuar smaltin e dhembeve.me perberes totalisht bimor dhe te fresket antibakterial pa asnje konservante dhe kimikat.✅ disa prej perberesve te formules jane :
❣️ vaj kokosi ❣️ vaj mente ❣️vaj limoni
❣️vaj karafili ❣️karbon vegjetal
❣️puder turmeniku
❣️sode (opsionale) ❣️vajra esenciale ❤️ pastron,freskon dhe zbardh dhembet.
————————————————————————
#vajkokosi #vajmente #vajlimoni #vajkarafili #karbon #puder #turmenik #sode #pakonservante #pakimikate #natyral#zbardhdhembet #dhembe #tebardhe #pastron #freskon #zbardh #porosi #botabimore #kujdesuperveten coconut #coconutoil #bio #natural #fresh #carbonactivated #whiteteeth #clean #fresh #teeth

5 hours ago comment 0 star 16

Follow us for more amazing #arts #art #science #scienceart #scienceartist #instagood #drawings #drawing#robots #model#natyral#newyork#united#astrologymemes#facts #facts💯#artistsoninstagram #instagram #pictures

5 hours ago comment 1 star 28

Natural is not only a privilege but is always a pearl.... #emiratespalace #abudhabi #luxurylifestyle #livingmybestlife #natyral #pearls #inspiration #inspirationalquotes #inspirationgallery # all set cost proximally $ 70 000 #beunique #dress @newlook_pogradec

5 hours ago comment 4 star 35

Super produkti kremi i trupit i disponueshem ne shume aroma,nje prej te cilave eshte 🍓luleshtrydhja 🍓shume hidratues per lekuren tuaj. ✔️ krem 100% bimor ✔️ideal per perdorim pas dushi pas diteve te plazhit dhe demtimit te lekures nga dielli dhe tharja e saj prej veres! 💪🏻trajton lekuren e thate dhe te paushqyer
❣️hidraton lekuren ne thellesi
❣️fal ndjesi butesie dhe freskie ne lekure
❣️ushqen lekuren duke i dhuruar elasticitet dhe shkelqim
❣️arome e kendshme qe zgjat ❣️perdoret pas dushit per efekte te menjehershme
————————————————————————
#porosi #super #produkt #iri #kremtrupi #arome #vanilje #hidraton #zbut #freskon #ushqen #lekuren #arome #ekendshme #pasdushi #produkt #bimor #bio #natyral #ifresket #pakimikate #pakonservante #botabimore #kujdesuperveten

5 hours ago comment 0 star 20

Natyral is not only a privilege but it’s always a pearl.... #natyral #pearl #earings #ring #necles #dress with pearls bottoms from @newlook_pogradec , natural and originals earnings $ 30 000 , necles $ 35 500 and ring $ 8600#abudhabi #oneandonly #emirates #emiratespalace #livingmybestlife #inpirationgallery #

5 hours ago comment 3 star 42

Thuaji jo ❌ problemeve te thembrave te cara dhe lekures se irrituar te kembeve! 🌼kremi me vaj kalendule kunder irritimeve te lekures vjen per kujdesin e kembeve tuaja nga carjet dhe lekura e dentuar kryesisht ne vere 🌞 💪🏻ushqen dhe hidraton ne thellesi lekuren e kembeve.
😍🤚🏻 ka ne permbajtje:
🌼vaj kalendule 🥥vaj kokosi
🌰gjalp shea 🌵xhel te fresket aloe vera ————————————————————————
#krem #bimor #bio #ifresket #kembesh #natyral #pakimikate #pakonservante #vajkalendule #vajkokosi #gjalpshea #xhelaloevera #aloevera #aloe #ushqen #hidraton #lekuren #botabimore #kujdesuperveten #biocream #footcream #skincare #bioworld

5 hours ago comment 0 star 24

Ska me bukur kur ke mikesha anembane e te mbeshtesin!
zgjedhja e mikes tone nga pogradeci ishte!

1.kremi anti rrudhe multi funksional #caviar !

krem hidratues, kundër rrudhave dhe rinovuese 24-orëshe bazuar në vetitë ushqyese të havjarit.i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures. ndihmon për të përmirësuar pamjen e lëkurës, për të trajtuar rrudhat dhe relaksimin. e lë lëkurën të butë, hidratuar dhe të ndritshme.

përbërësit kryesorë ekstrakt havjar. një përbërës natyral aktiv me anti-rrudhë dhe ushqyese pronat, të pasura me elementet gjurme, aminoacidet, phospholipids, dhe ushqyesve të tjera që ndihmojnë rinovimin e lëkurës. adn nga vezët solomos. me veprim hidratues,ushqyes dhe forcues. speciale pentapeptidi ( 'retinol-like' efekt) kontribuon në reduktimin e rrudhave dhe promovimin sintezën e natyrshme e indit lidhës (kolagjenit, elastin, glycosaminoglycans) në fibroblasts kontribuojnë në remodeling lëkurës dhe zëvendësimin.oksid titani. filtri natyror i mbrojtjes nga dielli, vepron kundër fotoaging. acidi hyaluronic.agjent i fortë hidratues. a-bizampololi. është përbërësi kryesor aktiv i vajit thelbësor të kamomilit (matricaria recutita). me veti anti-inflamator, shërues, antibakterial dhe zbutës.
molekulat lipide që luajnë një rol kyç në strukturën dhe funksionimin e membranës qelizore. ata mbrojnë membranën hydrolipide të epidermës dhe hidratojnë atë.
ai gjithashtu përmban centella dhe kastravec ekstrakte, anti-plakje phytosterols, proteina gruri, vitamina e, c dhe a, vaj jojoba, avokado dhe ulliri, d-panthenol!

2.boja bimore 🌷vaj ulliri
🌷vitamin e
🌷proteina mendafshi

3.seti collagen shampo+maske+serum 🌷redukton renien
🌷stimulon rritjen 🌷redukton majat dyshe
🌷ushqen fibren
🌷parandalon thinjat
🌷kyc ngjyren te mbaj me teper
🌷rikuperon luspat e flokut
🌷nxit daljen e flokut te rinj
🌷hidraton skalpin 🌷ushqen bulbin
🌷shkelqim 🌷butesi
🌷kuron floket e demtuar ndihmon ne trashjen e tyre!
#edissbiocare #greceproduct #grece🇬🇷 #skincare #bukuriarrjedhnganatyra #pogradeci #durrës #skincarerutine #kujdesiperlekuren #kujdesiperveten #natyral

6 hours ago comment 3 star 24

Mirmengjesi nga @ediss_bio_care dita jone fale zotit dhe jush ka filluar me shum porosi!
falemibderit nga zemra🙏🙏😍😍!
👉zgjedhje per ne tirana! 👉ampule per floket!
me collagen aktive dhe extrakte bimore! 👉kunder renies
👉folikula te reja
👉stimulon rritjen
👉hidraton skalpin
👉ushqen bulbin!

#edissbiocare #bukuriarrjedhnganatyra #kujdesiperfloket #kujdesiperveten #biocare #bio🌱 #natyral #natyre #greceproduct #grece🇬🇷 #tiranë #durrës #vollgadurres

6 hours ago comment 4 star 25

Follow us for more amazing #arts #art #science #scienceart #scienceartist #instagood #drawings #drawing#robots #model#natyral#newyork#united#astrologymemes#facts #facts💯#artistsoninstagram #instagram #pictures

8 hours ago comment 1 star 218

Dhembet ne kete buzeqeshje te bukur jane:
dhembe #natyral , faseta #veneer apo cfare nderhyrje tjeter mund te jete realizuar ? 😊😷

19 hours ago comment 3 star 78

Vetulla me fije japoneze (microblading)✒️
per termine na shkruani(dm ,viber)+383 44 976 114
#microblading #tattoo #beauty #prishtine #eyebrows #natyral #fije #japoneze @erezaselmani

21 hours ago comment 1 star 23