Loading...
 

ezelzgr

Ezel ✨💛💙🇹🇷 Fethiyeli 💙 İstanbul 📍 Çok Deli Fenerbahçe’li 💛💙 DM ❌
150 posts
7,683 followers
383 following

Hepimiz görüyoruz işte.. kırılmadan, yanılmadan, eksilmeden geçip gidilmiyor hayatın içinden... herşeyin herkesle paylaşılamayacağını anlayıncaya kadar çok tanışacak, çok konuşacak, çokta yorulacağız... geleni karşılayın; yoldan geleni, yüreğinize geleni, kapınıza geleni, başınıza geleni... ama hep sevgiyle, hep sabırla..💐💞 (tbt)
.
İyi akşamlar 🙏🏻💐💕🕊💕
.
.
#hayatakarken #aniyakala #fotografheryerde #severekcekiyoruz #turkobjektif #yucesoy1 #istanbuldayasam #turkportal #turkiyedenkadrajlar #perfectturk #turklikeben #turkishfollowers #objektifimden #ig_fotografdiyari #kadrajimizdan #kadraj_arkasi #hayatandanibarettir #mutlulukyakalanir #7iklim7bolge #ig_sunsets #turkeykadraj34 #gunun_karesi #turkinstagram #allshotsturkey #turkshutter #ig_serenity #ig_supervizor #wonderearthclub #fotogezginleri#iyiakşamlar

January 2019 comment 157 star 1,580

Doğumgünü sabahına daha güzel başlanamazdı sanırım 😍🙏🏻 ben iyi ki doğmuşumda asıl siz iyi ki varsınız 🙏🏻

November 2018 comment 369 star 636

İnsanların hesap makinası gibi dolaştığı bir dünyada onları anlayamamam ve “yakın çevre” deyince aklıma ağaç, kuş, köpek, çiçek, kitap gibi şeylerin gelmesi normal mi?
.
günaydın ☀️🎶🍃☀️🎶🍃
.
(bir sürü mesaj geliyor fotoğraflarımdan kendine profil yapan hesap kapatılmadı farkındayız ve hukuki haklarıma başvurmak için vekaletim avukatımda..)
.
#hayatakarken #zamanidurdur #fotografheryerde #severekcekiyoruz #turkobjektif #zoomthelife #gulumseaska #turkportal #turkiyedenkadrajlar #perfectturk #turklikeben #turkishfollowers #objektifimden #ig_fotografdiyari #kadrajimizdan #kadraj_arkasi #hayatandanibarettir #mutlulukyakalanir #7iklim7bolge #ig_sunsets #turkeykadraj34 #gunun_karesi #turkinstagram #allshotsturkey #turkshutter #butikgezi #ig_supervizor #wonderearthclub #fotogezginleri#gunaydin

September 2018 comment 225 star 1,287